clock1 1 min    Пн-Пт : 09.00 - 18.00

pin 1 min    м. Київ, пр. С.Бандери, 6

  Logo Duker

start min

Компанія Düker є одним з провідних виробників арматури і фітингів для питної води, газопостачання, а також труб і фітингів для будівництва систем відводу стічних вод.

end min

Чавунна безрозтрубна каналізація Düker SML

Втомилися від роздумів: "Чим краще виконати монтаж каналізації?" А може вже набридли каналізаційні водоспади, калюжі і озера в підвалах з розбитими фасонними частинами і хочете нарешті поставити надійну систему?

Тоді Вам надзвичайно пощастило! Тому що у нас Ви знайдете саме те, що шукали!

Чавунна безрозтрубна каналізація Düker SML - інноваційне рішення для відводу стоків всередині будівель з унікальним захистом від корозії і заростання, - вже давно вирішила ці та інші проблеми. Всі наші клієнти відчувають себе в комфорті і безпеці (і пожежній у тому числі)! Застосувавши у себе на об'єкті вони відклали питання її ремонту або заміни на своїх праправнуків, так як термін служби системи складає 100 років для труб і фітингів і 50 років для з'єднувачів!

Німецький завод Düker надає широкий спектр безрозтрубних SML труб і фітингів від DN 40 до DN 300, зокрема, до DN 400. Поряд з простими фассонними частинами, такими як відводи, трійники і редукції DÜKER також поставляє спеціальні фітинги для з'єднання туалетів та умивальників, сифони , ревізії, опорні труби і з'єднання з трубами з інших матеріалів.Детальніше...

Нижче наведено каталог з елементами системи Düker SML. 

Детальний каталог можна завантажити за посиланням Düker SML Каталог для проектування та монтажу.pdf