clock1 1 min    Пн-Пт : 09.00 - 18.00

pin 1 min    м. Київ, пр. С.Бандери, 6

  Logo Duker

start min

Компанія Düker є одним з провідних виробників арматури і фітингів для питної води, газопостачання, а також труб і фітингів для будівництва систем відводу стічних вод.

end min

Технічні характеристики труб Düker

Ливарний матеріал систем трубопроводів Düker - сірий ливарний чавун в відпов. з DIN EN 1561 - сорт мінім. EN GJL - 150 (раніше GG 15 DIN 1691), тобто. сплав заліза і вуглецю з високою часткою графіту, розподіленого рівномірно по всій масі сплаву. Типовий для Düker характер будови матеріалу надає йому високу міцність, зносостійкість, чудову корозійну стійкість (в порівнянні зі сталлю) і високі демпфуючі властивості. SML-каналізаційні труби Düker виділяються серед багатьох інших жорсткістю конструкції, можливістю довготривалої експлуатації, пожежної стійкістю і безшумностю - не застосовуючи при цьому спеціальних звукоізолюючих матеріалів

Технічні характеристики труб Düker

ГАРАНТІЯ - 10 РОКІВ!

10quarantee


 

Труби Düker дуже міцні. Ви можете переконатися, подивившись відеоролик

Властивості чавунної безрозтрубної каналізації Düker Group 1
 ЩІЛЬНІСТЬ приблизно 7,2 кг/дм3 (71,5 KN/m3)
 УДАРНА МІЦНІСТЬ 50 MPa (для ВТ <250)
 КОЕФІЦІЄНТ ЛІНІЙНОГО РОЗШИРЕННЯ  0,0105 мм/мК т(  від 0ºС до 100ºС
 ЩІЛЬНІСТЬ приблизно 7,2 кг/дм3 (71,5 KN/m3)
 МОДУЛЬ ПРУЖНОСТІ 8Х104 до 12х10 Н/мм2
 КОЕФІЦІЄНТ ТЕПЛОПРОВІДНОСТІ 50-60 Вт/мК (при 20ºС)

 

Труби Düker 

Пожежні випробування системи Düker SML

Системи каналізаційних труб фірми Düker виконані з чавуну з пластинчастим графітом по DIN EN 1561. Даний матеріал відповідає класу будматеріалів А1 «негорючий» по DIN 4102. Системи каналізаційних труб фірми Düker відповідають стандарту DIN EN 877, додаток F якого говорить: «Вироби з чавуну по даному європейському стандарту не є займистими і горючими. У разі пожежі вони зберігають свої функціональні властивості і надійність протягом декількох годин, тобто їх стінки залишаються герметичними по відношенню до полум'я, газів, не зазнаючи значних деформацій і зламів. Цілісність прорізів в стінах і перекриттях зберігається.

Переваги системи Düker перед пластиковими системами каналізації спільно з протипожежними манжетами


ПЛАСТИК

  • пластик горить разом з манжетами, поширення вогню здійснюється і вгору, і вниз

  • при пожежі пластик виробляє велику кількість отруйних речовин, здатних руйнувати нервову систему і викликати ракові захворювання


DÜKER

  • труби Düker не горять і не поширюють вогонь

  • чавун не горить і не виділяє отруйних речовин при пожежі

 

Пожежне навантаження для систем Düker не потрібно розраховувати

У випадку з каналізаційними трубами Düker пожежне навантаження враховувати не потрібно. Пожежне навантаження визначається як кількість енергії, що звільнюється в результаті згоряння будівельного матеріалу. В обов'язкових коридорах досі допускалось пожежне навантаження 7 кВтг / м, проте останнє законодавство забороняє будь-які пожежні завантаження в обов'язкових коридорах або шляхах евакуації. Для порівняння: поліетилен (PE) виділяє 12 кВтг на кг, мазут 11,7 кВтг на кг.

 

Відеоролик пожежних випробувань каналізаційних систем 

Покриття труб і фасонних частин Düker SML

Каналізаційні труби SML покриті червоно-коричневою ґрунтовкою товщиною в 40 мікрон відповідно до чинного стандарту. Усередині труби захищені епоксидним покриттям, яке має високу стійкість до хімічних і механічних впливів. Властивості цього покриття визначаються EN 877. Воно захищає каналізаційні труби SML Düker від всіх агресивних каналізаційних стоків. Тому дощова вода відводиться окремо. Це означає, що покриття труб піддаються новим доопрацюванням і змінам. Метод лиття в центрифузі від Düker, який використовується для виробництва каналізаційних труб,  гарантує гладке, без пір і виступів, внутрішнє покриття 120 мікронним шаром епоксидного матеріалу, що робить внутрішню поверхню труби особливо гладкою. Епоксидне покриття щільно лежить на поверхні труби, що забезпечує відсутність задирів при різанні труб. Фасонні частини SML покриваються захисним епоксидним шаром (товщина шару приблизно 60 мікрон). 

Короткі шумоізоляційні характеристики

Як зазначено в сертифікаті №Р-ВА 443/1995 інститутом р Фраунхофер, труби Düker досягають рівня шуму 24.9 dB (А) в приміщенні, розташованому в діагональному напрямку від трубопроводу. Вимірювання були проведені при щільності стін 270 кг / м2 і потоці води 4 м / с. Для більш детальної інформації дивіться каталог Düker SML.