clock1 1 min    Пн-Пт : 09.00 - 18.00

pin 1 min    м. Київ, пр. С.Бандери, 6

 Logo Duker

start min

Компанія Düker є одним з провідних виробників арматури і фітингів для питної води, газопостачання, а також труб і фітингів для будівництва систем відводу стічних вод.

end min

  • тест
  • тест 2
  • тест 3
  • slide1

Є одним з провідних виробників арматури і фітингів для питної води, газопостачання, а також труб і фітингів для будівництва систем відводу стічних вод. Крім того, Düker розробляє і виробляє висококислотостійкі емальовані компоненти і труби для хімічної і фармацевтичної промисловості, а також розробляє і створює установки для відцентрового лиття з відповідними виробничими лініями і печами. Як компанія ливарної і емальованої промисловості Düker вважає своїм обов'язком піклуватися про навколишнє середовище і соціально-економічні потреби своїх співробітників і суспільства. Стабільність - один з основних компонентів ділової культури і повсякденної діяльності, що ґрунтується на трьох базових елементах: економіки, соціальної відповідальності та екологічної відповідальності

 

Виробництва розташовані в двох містах Німеччини1

м.Карлштадт і громада Лауфах. Для наших партнерів регулярно організовуємо екскурсійні тури на заводи в Німеччину, де можна побачити повний цикл виготовлення всієї продукції.

img 1 minЗавод у громаді Лауфах

imj 2 minЗавод у м.Карлштадт

 
 

Популярні продукти компанії Düker в Україні:

- чавунна безрозтрубна каналізація всередині будівель Düker SML (Дюкер СМЛ);

- чавунні безрозтрубні труби і фітинги для каналізації в грунті Düker TML;

- чавунні безрозтрубні труби і фітинги для відводу агресивних стоків Düker MLK-Protec.

Наша компанія - ексклюзивний дистриб'ютор заводу Düker в Україні. Склад знаходиться в м.Києві, на якому в великому обсязі представлені чавунні труби SML в асортименті DN50, DN80, DN100, DN125, DN150, DN200, а також різні фасонні частини і з'єднувачі.